| Jessi a întrebat:

In brosura Avon campania 2 au fost niste cercei in forma de inima insa atunci nu i-am putut comanda dar acum as vrea sa fac rost de ei.Stie cineva de unde ii pot comanda sau daca mai apar la Avon?

6 răspunsuri:
| katy2010 a răspuns:

Http://www.netten.ro/Cercei-Loreen-Avon-107244.html
banuiesc ca despre acestia vorbesti. ii poti comanda de aici:D fundita?:D:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cercei aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In campania 2 2011 o sa bage din nou cerceii aceea...sunt reprezentant si stiu de care cercei vorbesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cineva idee va rog care este codul inelului Gabriella din oferta de reprezentanti(campania 02/2011) pentru marimea 6? Acolo este disponibil in 3 marimi(respectiv 6, 8 si 10) dar exista doar 2 coduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru comenzi avon [ pentru cei din bucuresti ] si pentru inscrieri ca reprezentanti din orice oras, add : metropolitan_selections@yahoo.com

| ..::EuShiNimikMaiMult::.. a răspuns:

Nu stiu dar mama este reprezentant Avon.