| ioana_7606 a întrebat:

In cat timp creste mustata la fete daca folosesti ceara calda la salon? Dar cu cea rece? Merci.

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

A doua zi laughing. Peste o luna,o lune si un pic,daca esti norocoasa! Rece sau calda, efectul este acelasi, durerea face diferenta.

2 răspunsuri:
| Nico_4592 a răspuns:

Mie cam in 2 saptamani folosesc ceara calda cea rece nu-mi place :p, dar am prietene carora le creste intr-o luna :p

| blooondina a răspuns:

Depinde. la fiecare persoana e diferit. ceara calda sau rece. e la fel doar la durere e diferitlaughing