| MrsC a întrebat:

In cat timp creste la loc mustata, cand te iei cu benzi cu ceara?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

sal pai daca te-ai epilat cu benzi in maxim 4 5 saptamani depinde de organismul tau conteaza si asta sa stii

| Madayna a răspuns:

Depinde de fiecare persoana dar in general creste greu.

| Ironicnαme a răspuns:

Dacă ești genul de persoană care are mult păr, atunci crește la 2-3 săptămâni. Dacă nu ești o persoană păroasă, atunci crește la o lună și ceva.

| ParisulTau a răspuns:

2-3 saptamani. Depinde de natura parului tau, cat de repede creste, daca e mai blondut s-ar putea sa nu se vada asa tare. Poti incerca sa vezi. Daca nu incerci nu ai de unde sa stii. La unii creste mai repede la altii nu. Incearca.