| friday a întrebat:

Colegele mele isi epileaza mustata. E bine? Creste mai mare inapoi? La cat timp trebuie sa o epilezi iar (la salon)?
Cam ce preturi sunt?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

E 4-5-6 lei [ depinde de salon ]. O data la doua saptamana e suficient. Si nu, nu creste mai mare decat o aveai, nici mai lunga, nici mai groasa. E la fel. Ba chiar in timp se mai pierd din fire si devine mai rarahee hee

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Eu nu stiu ca sa iti zic de epilat, dar eu mi-o decolorez...

| deedee_3754 a răspuns:

Cum ti'o decolorezi?

| Livi_9199 a răspuns:

5 lei costa si trebuie sa o iei o data la 2 saptamani cam asa. Nu e chiar bine, pentru ca trebuie sa mergi mereu la salon

| StubblyTooth a răspuns:

Hai ca mi-ai facut ziua mai buna laughing da ce ai colege cu mustata laughing si da normal ca e bine sa te epilezi, dar cu ceara ca asa creste mai greu si cu fir mai subtire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice femeie care se va epila sau rade, va avea par pe ea.inca o dovada ca femeia e luata din coasta barbatului.