| IzabelaPaun0999 a întrebat:

In cat timp creste o spranceana? Adica in forma ei naturala.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de repede iti cresc tie sprancenele in general. Mie in maxim o luna e crescuta in totalitate si am buni de cand ma pensez.

| anamariarot a răspuns:

În câteva luni bune sau niciodată. Nu-ți imagina că nu o să-ți crească, doar că dacă le-ai pensat constant și ai pensat și firele care în mod normal trebuiau tunse, ai șanse să nu-ți mai crească acolo. Pentru o regenerare mai rapidă, folosește ulei de ricin. Aplică-l în fiecare seară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mult ai pensat din ea. Cam in cateva luni, daca le mai ajuti si tu, cresc mai repede.