| GL88 a întrebat:

In cat timp poate ajunge o scrisoare gen pachet( doar ca putin mai mare ) din Austria in Italia?
Mentionez ca a fost trimisa recomandata.In cate zile poate ajunge?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Maxim o saptamana

| t3leG a răspuns:

1,max 2 zile, depinde si de comisionul pe care l`ai platit.in max 24 de ore un curier privat il duce personal(pachetu). posta te pune sa platesti in functie de cat de repede vrei tu sa ajunga la destinatie.

| GL88 explică (pentru t3leG):

Pai de total am platit 18 euro (plicuri si ce am mai avut nevoie etc )...iar trimiterea pachetului a fost 12.90 euro.
Aceea femeie mi-a zis ca in 2- 5 zile ajunge dar acum nu stiu...anul trecut mai trimisesem unu tot asa si a ajuns dupa 9 zile