| foz a întrebat:

In cat timp primesc comanda Avon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este o comanda mai mare si reprezentantul crede ca a ta si celelalte sunt destul, o trimite peste 1-2 zi si o vei primi intr-o saptamana. De asemenea, reprezentantul poate sa nu aiba cine stie ce comanda si sa mai astepte, prelungind trimiterea cu 2-3 saptamani. Trebuie sa-l intrebi chestia aceasta.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În maxim 2 zile lucrătoare la adresa stipulată de tine în momentul plasării comenzii.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

Intr-o saptamana! Eu asa o primesc(acum depinde)

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă ai dat-o azi cam în o zi două parcă. Dacă reprezentatul dă azi comanda.

| Fvn a răspuns:

Maxim 2-3 saptamani

| marrr a răspuns:

Eu am pus comanda cam acum 2 saptamani si vine miercuri:-l

| εїз Ir εїз a răspuns:

Daca dai joi-vine sambata, Daca dai marti-vine joi, Daca dai vineri-vine marti. Sper ca ti-am fost de folos.happy

| meeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Depinde ce comanda ai setat daca e express la adresa ta in 2 zile lucratoare. daca e normala intr-o saptamana, mai mult. Daca e expres la centretrebe sa o ridici de la centru.

FUNDITA? TE ROOOOOOOOOOOOOOOOOG!

| Ciuƒix a răspuns:

Depinde prin ce alegi... curier rapid sau posta.

| any_3631 a răspuns:

In 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 zile...sunt reprezentatnt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cat timp o primesc