| scumpik a întrebat:

daca imi doresc sa devin reprezentant avon pot sa plasez de pe data de 18 sau 20 martie o comanda din brosura 5/2010? si in cat timp primesc comanda facuta?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este broșura numărul 4 în perioada 04. 03-21. 03. 2010, broșura numărul 5 începe cu 22. 03. 2010.
Deci nu poți plasa din acest catalog, numărul 5.
Comanda vine în maxim 2 zile lucrătoare la adresa oferită de tine.
Pa, pa.

| poopasa a răspuns:

Poti sa pui comanda 19 martie dar din brosura 4/2010, din brosura 5 numai in data de 2 aprilie poti, si comanda o primesti in 2 zile lucratoare.