| rihanna7865 a întrebat:

In cat timp se poate scapa de celulita cu ajutorul masajului? dau fundita

2 răspunsuri:
| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Buna!

Pai, depinde de cat de des il faci. Daca te duci undeva la un salon si iti iei vreo 2 sedinte pe saptamana, eu as zice ca in 2-3 luni ar trebui sa vezi rezultatele.
Dar daca alegi sa te masezi singura asaca cu o crema anticelulitica, ai grija in primul rand de care creme iti iei, majoritatea sunt o pacaleala, iar in al doilea rand maseaza-te dupa ce faci un dus cald, pentru ca atunci este momentul cand porii sunt deschisi.
A, si mai depinde de zona in care este celulita. De pe fund se duce mai greu.

Sper ca te-am ajutat!

| Elsior a răspuns:

Zilnic + dieta in 2 saptamani