| 0Andreea4 a întrebat:

Se poate scapa de celulita fara creme? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Nu mai bea carbogazoase, nu mai manca dupa ora 6-7 si fa sport

| Marus91 a răspuns:

Trebuie sa faci sport tot timpul daca vrei un corp frumos
ai aici niste exercitii:
http://www.youtube.com/watch?v=9dPUQelLGV4

| Cozon3 a răspuns:

Da prin multa miscare si sa eviti mancarea cu multe calori si bauturile carbogazoase

| McO a răspuns:

Se poate. Fă mișcare și evită sucurile și ceaiurile din comerț, adică tot ce e carbogazos și supraîndulcit.

| 0Andreea4 explică (pentru McO):

Multumesc! Cate luni trebuie sa fac sport si exercitii fizice pentru a scapa de ea? Si ce exercitii? happy

| TinyLittleStar a răspuns:

Mult sport si o dieta echilibrata, fara grasimi, dulciuri si fara bauturi carbogazoase. Mai mult, evita sarea in exces care duce la retentia de apa.