| andreii2 a întrebat:

IN cateva saptamani voi avea banchetul de clasa a 12-a.Sunt inalt, slabaut, 1.90; 80 kg. Ce costum as putea purta atunci? ce culoare m-ar avantaja? cu dungulite, fara?
Spuneti o idee va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Eli03 a răspuns:

Nu. Esti adolestent... incearca sa ia-ti iei un sacou ceva de culoarea mov, albastru marin sau chiar alb. La capitolul pantaloni poti sa-ti pui pantaloni negrii fara dungi si sa te incalti cu niste tenisi sau pantofi! iti va sta bine

3 răspunsuri:
| Eli03 a răspuns:

Funda

| hatze a răspuns:

Un costum asa ca de ginerica! o sati stea bine! promit

| andreii2 explică:

Poti sa detaliezi?laughingculoare etc.