| anonim_4396 a întrebat:

In ce arata mai bune o fata, intr-o tinuta eleganta sau sport?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In orice, depinde de la fata la fata.

| zurick a răspuns:

În ce se simte comfortabilă.
Important e să te îmbraci pentru tine.
Mie îmi place mai mult să mă îmbrac elegant, dar e subiectiv.

| Nemessys a răspuns:

În ceva ce o reprezinta, care definește caracterul ei.

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin sport. EU sincer apreciez Gen colanti si un maieu dragut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ocazie. Dacă se duce să facă sport şi îşi alege un trening care i se potriveşte, într-o culoare frumoasă şi de calitate, asortat cu nişte adidaşi de aceaşi culoare sau o culoare în tonul adidaşilor, atunci arată bine în ţinuta sport. Dacă, să zicem, se duce la o petrecere şi la fel, îşi alege cu grijă vestimentaţia, atunci arată bine într-o ţinută elegantă. Totul depinde de ocazii.

| Anonima163333 a răspuns:

In orice daca fata e frumoasa

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

În ambele.

| mdc98 a răspuns:

Tinuta eleganta, cu siguranta. happy