| vyol3ta a întrebat:

Eleganta sau sport?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Salut
Deci dupa parerea mea as prefera vestimentatia sport dar in unele cazuri la o intalnire de afaceri sau la o seara importanta as prefera vestimentatia eleganta!

21 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cum te simti tu mai confortabiltongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ambele happyDaca ar fi sa aleg neaparat una as alege elegant love struck

| SweetCandy a răspuns:

Depinde de ocaziehappy
eu mai ult elegant, insa si sport cand este cazulhappy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de situatie. De obicei sport.

| xibalba a răspuns:

Sport in timpul liber si cand ies cu prietenii, eleganta cand trebuie, cand situatia cere o astfel de vestimentatie... o femeie ar trebui, cred eu, sa se adapteze situatiilor, iar eleganta... nu sta numai in haine, ci si in atitudine (conteaza si atitudinea foarte mult). Totusi, stilul meu de zi cu zi e clar sport. happy

| Gabry a răspuns:

Depinde si de situatie! Pe afara ma imbrac sport, dar la un eveniment cum ar fi ziua cuiva de nastere, sau un banchet, ma imbrac elegant.

| alexdop21 a răspuns:

Depinde de situatie, dar sport sa stii ca nu e in trening nike luat din targ sau din obor

| ing. a răspuns:

Eleganta doar in ocazii speciale, in general merge sportul.love struck
Cel mai des-ma imbrac in blugi smug. Da mai merge si cate o fustita mai ales daca e de blugismug
Cam asakiss. Te pupkiss

| Ellena a răspuns:

Fiecare cand e cazuwinking

| Criiss16 a răspuns:

In general sport. Elegant cand merg la o zi de nastere, nunta. ceva mai special.happy

| Yly a răspuns:

70% sport ..restu eleganttongue
nici prea prea nici foarte foartebig grin

| MissD a răspuns:

Eleganta cand e cazul sport cand o cere situatia.

| cLaudYu a răspuns:

Sport, iar elegant atunci cand trebuie...

| pam_pam a răspuns:

In general prefer elegantul, daca as avea unde sa ma duc, m-as imbraca numai elgant. Rareori ma imbrac sport si ma simt incomod. Chiar si cand ies la plimbare, ma imbrac intr-o rochita sau pantaloni scurti preferabil din orice altceva decat blugi, comunii blugi. big grin

| Lor3naXD a răspuns:

Eu
prefer blugii in general si fusta cand vreau sa arat eleganta. In materie de incaltaminte prefer balerinii sau sandale.

| yoyo_4559 a răspuns:

Imi plac ambele. Depinde si de situatie. Eu incerc sa le mai si combinhee hee

| SenZoru a răspuns:

Rafinament, draga mea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa le combin de fiecare data...si spre norocul meu...iese bine totdeaunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutti duewinkingwinking