| Ciocoi_Simina_1990 a întrebat:

In ce magazine pot gasi produse Maybelline? Sau produse drugstore mai cunoscute? Am nevoie de un corector popular, am fost in Cora si nu l-am gasit. Acolo stiu ca sunt produse drugstore. Dar nu aveau ce imi trebuie mie. Sunt din baia mare, daca cineva stie ceva magazine cu produse maybelline de aici sa ma ajute cu cateva nume.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Se gasesc in orice Hipermarket. Incearca in Carrefour, DM, Auchan, Douglas. Poti sa te uiti pe site-ul 1001cosmetice si sa iti comanzi de acolo.

| Ana9999 a răspuns:

Nu sunt din Baia Mare, dar am inteles ca aveti Auchan si acolo exista de regula standuri Maybelline, iar daca nu ma insel cred ca a fost si primul care a adus corectorul acela mai prin toata tara (banuiesc ca te-ai referit la cel anti-age cu buretel). Intre timp e posibil sa fi adus si la Cora, deci nu strica sa il mai vizitezi. Am mai vazut si la DM ca au adus produse noi Maybelline printre care si acel corector, deci cred ca il gasesti si acolo.

| Ana9999 a răspuns (pentru Ana9999):

A, inca ceva, daca nu il gasesti in magazine fizice, il poti lua de aici: https://www.emag.ro/......DSBCTDBBM/ Emag are transportul gratuit in punctele de ridicare daca ai valoare de peste 50 de lei, altfel transportul costa 5 lei (se gasesc de regula la oficiile postale, deci poti alege sa vina la oficiul postal cel mai apropiat de locul unde stai).

| BiancaT17 a răspuns:

DM,Auchan...cam acolo sunt.