| Utilizatoare123 a întrebat:

In ce magazine pot testa la liber diverse parfumuri de nisa? (Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Beautik
Obsentum
Armani, Chanel, Dior - gasesti magazinele lor cu makeup si parfumuri din colectii exclusive in mall Baneasa.
Sephora, Douglas- au si ele parfumuri de nisa.
Notino - magazin in mega mall si promenada.

| sweetys a răspuns (pentru alina2k18):

Parfumurile de nisa se refera la acele firme care se ocupa doar cu parfumuri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In toate magazinele care vand parfumuri, acela au si testere pe care le poti incerca pe propria-ti piele.

| dullcat a răspuns:

Exista magazine in care platesti pentru testare? Poti incerca oriunde.