| AngelaLily a întrebat:

In cel mai nou catalog Avon vad o lotiune de corp care spune ca hidratarea tine 24 h, nu stiu daca e reclama sau nu dar vreau sa o incerc. Lotiunea se numeste Hydra Firming body lotion.Intrebarile mele sunt urmatoarele...
1.)O are cineva? Daca da, imi poate spune si mie exact ce ingrediente are? vreau sa vad daca contine methlparaben, etilparaben si chestii de genul...
2.)Este pentru modelarea corpului? Pentru ca zice fito.adica pentru slabire? Pentru ca nu vreau asta...si ce textura are? este f subtire?
Uitati-o aici... http://avonshop.co.uk/......_popup.asp Care Hydra Firming Body Lotion
Va multumesc...
FUNDA pentru cei care imi raspund cu exactitate...

2 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Ii o lotiune oarecare, ii foarte buna pentru ca iti face pielea de bebe

| פרנקו a răspuns:

Http://suburbya13.tk intra iti zic pe chat