| Adelina879 a întrebat:

Cum se folosește loțiunea de la Avon Self TAN Lotion (Moisturising) pentru fata și corp?

1 răspuns:
| Ale5184 a răspuns:

Daca vrei o lotiune self tan incearca una mai de calitate. Nu ai vrea sa iti "curga" bronzul din cauza căldurii. In plus, cam orice lotiune self ten ar trebui testata pe o zona mica de piele ( sa vezi daca ai alergii, daca se sterge etc.) Nu o tine foarte mult si ai grija sa nu iti ramana si pe palme. Arata tare urat.