| GeorgianaVonGrunge a întrebat:

In curand am sa merg la carnaval.
Costumatia nu este obligatorie asa ca o sa-mi iau o rochie mai scurtuta neagra care sclipseste la lumina, am sa-mi mai iau si niste colanti lungi de plasa roz cu negru.
in picioare o sa cizmulite negre mai scurte.
Ce machiaj(nu vreau fard de pleoape colorat.) si coafura sa imi fac? big grin

FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai poti sa ti-l prinzi gen triunghi in fata cu o clamita.Iar fard te poti da cu fond de ten creion negru sus si jos si cam atat ca sa fii simpla sau daca vrei putin culoare poti daca ai rochie neagra sa te dai cu putin sclipici negru(daca ai) daca nu cu negru

1 răspuns:
| Viviannnnnna a răspuns:

:> wai :x

am si eu o rochie asemanatoare e mai ca un tutu :X

pai eu de fiecare. fiecare data imi fac codite :x :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

P.S. nu stiu despre tine, dar pe mine ma avantajeaza fiindca am ochii mari si verzi :X

funda :o3?