| henric a întrebat:

In ultimul timp am vazut la mai multe persoane un tip de geaca (jacheta) din piele (presupun), maro, cu epoleti. Materialul parea sa fie destul de moale. Aveti idee (poate ati vazut) prin ce magazine as putea sa gasesc modelul?

2 răspunsuri:
| bybycutza12 a răspuns:

Il poti gasi in mall sau in magazinele mai mari! ex : Iris, mall vitan, controceni! sper ca te-am ajuta!kiss

| henric explică (pentru bybycutza12):

Nu sunt din Bucuresti, dar nu e asta o problema (malluri sunt peste tot). Voiam ceva mai concret, ca sa nu trebuiasca sa bat toate magazinele. big grin