| MaXim1trafic0de1drogusoare a întrebat:

Inteleg ca toti spun ca fiecare este frumos, sau are ceva frumos, special. Dar la mine zau ca nu prea gasesc nimic' sad cand ma duc undeva...prefer sa ma ascund caci am o ruda att de frumoasa si nu stiu' ce sa fac ca sa nu ma vada lumea parca.As vrea sa ma ajutati si pe mine sa devin frumoasa, tinand cont ca am doar 12-13 ani. big grin

Răspuns Câştigător
| Cynthiacynthia a răspuns:

Sincer,si eu ma consider asa.
Si ce ma ajuta pe mine este ca cineva care imi este foarte apropiat sa imi dea diferite sfaturi.
Altfel nu ma simt bine. Daca ai avut diferiti iubiti sau baieti care te-au placut si poate inca te mai plac,gandeste'te asa cum fac eu: Daca eram asa urata, nu se mai uita nimeni la mine.

Sfaturi. Nustiu. Machiajurile nu prea sunt bune pentru. tenul tau. Deci ramane decat sa te aranjezi,in genul : Coafat, creme. Etc. Si imbracatul frumos, dar decent.laughing.
Sper ca am ajutat! :*.

Bafta!

5 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare explică:

Pentru Cryss1997 :
-e greseala mea c am zis ca,, eu", nu ca eu m'as considera frumoasa (chiar ft urata), dar era vb despre bff-u meu.
-si ea se considera ft urata, si st si e pe TPU, de aceea nu am vrut sa vada ca vb de e, si am zis ca,, eu", mz oricum pentru commuri' la primul (funa) la restul(vot folositor big grin)
-eu sunt cu 2 ani mai mare (15) dar ma consider cea mai urata happy
va pupykesk' si PASTE FERICIT :*

| bebemikutzz a răspuns:

Cu cat vei creste cu atat te vei schimba.si eu artam nasol cand eram mica.big grinhappy. dar m`am schimbat.

eu una iti recomand sa faci o schimbare de ex: schimbati look`ul, sau stilul vestimentar.iar dk nu merge nici asa nu uita ca esti inca mica si ai destul timp sa te schimbi sa nu crezi ca toate 'vedetele' astea de la tv au fost asa frumoase de micihappybig grin:*:*.t pup.:*

| CrisDdf a răspuns:

Pai ce nu-ti place la tine? Eu am tot 13 ani.Si nu am consider frumoasa dar nici urata.Nu prea ma machiezhappy.Imi dau decat cu luciu de buze si rimel uneori sau alteori nu ma dau cu nimic.Sunt naturala.Asa ar trebui sa fi si tu. Considera`te frumoasa.Si sa nu`ti pese de aparerea celorlalti!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life (si nu, nu e o sugestie pentru numele albumului)

| elenalisa96 a răspuns:

Daca tu nu te consideri frumoasa, nici ceilalti nu o vor face... Iti trebuie un pic de hotarare, daca nu te placi tu, nimeni nu o va face. Hai ca poti, toti suntem frumosi! :*