| overdose90 a întrebat:

Intentionez sa imi cumpar o pereche de botine kaki cu talpa argintie si toc inalt. Mi-au placut de cum le-am vazut prima data.insa talpa aia argintie(si tocul argintiu) ma cam pune pe ganduri, mi se pare o culoare cam greu de purtat... Ce sfat imi dati? multumesc!

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Uita-te prin dulap, daca ai la ce sa le asortezi e perfect, ca sa nu ti le iei si dupa aia sa constati ca n-ai la ce sa le porti.
o prima regula dupa care sa te iei, e sa nu mai ai altceva argintiu/lucios/stralucitor in tinuta, ca apoi arata prea incarcat.

| chocolate27 a răspuns:

Parerea mea este sa optezi pe o pereche de botine negre daca esti confuza.Negrul se potriveste la orice si asa mergi la sigur :) Mie de ex mi-ar place sa am ceva de genul http://www.laredoute.ro/......5435.html, desi sunt pantofi, nu botine :)

| ♥Anto* a răspuns:

Daca iti plac asa de tare eu zic sa ti le cumperi. dup-aia o sa stai mereu cu gandul la ele si o sa-ti para rau ca nu le ai.

| AlexandraFoo a răspuns:

Erau super daca era si tocul kaki. eu iti sugerez sa nu ti lei.

Dar sa stii ca argintiul este usor de asortat.