| Loola_4761 a întrebat:

Intrebare : Cum imi pot face o suvita albastra? Cu vopsea ,dar cum? Exista vopsele albastre? ( un albastru inchis ca sa nu se cunoasca prea tare pe saten)

Răspuns Câştigător
| JenniferJannet a răspuns:

Suvita albastra mai permanenta, pai iti iei de la farmacie albastru de metil (ai grija nu pentru medicament) am prietene care si.au facut si se vedea thumbs up la vreo 2-3-4 spalari se ia, deci e mai rezistenta decat spray-urile care crede-ma ca nu sunt bune de nimic am avut happy

9 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Cu albastru de metil tongue

| Barbiiiiie a răspuns:

Site din Romania, nu stiu. Nici nu cred ca se gaseste la noi vopsea albastra.De ce nu te duci la coafor? Acolo sigur coafeza va face combinatii, si va iesi albastru.

Stiu totusi un site din Franta, in caz te ajuta cu ceva.

http://www.rockagogo.com/c196-accessoires/...s-midnight-blue

| antoantonia a răspuns:

Normal k exista vopsele albastre intrebi la magaziwinking

| Biu_7672 a răspuns:

Stii ce poti face? ca sa nu iti vopsesti parul cu vopsea d'aia de la coafor / magazine poti cumpara Albastru de Metilen sau cum ii zice si iti dai pe suvita. la 2-3 spalari se ia.

| madu1295 a răspuns:

Sunt spray-uri sau prafuri. happy Dar la mai multe spalari se ia. Oricum ti-l face albastru, albastru. Depinde si de nuanta, deschisa, inchisa! happy

| PisSsy a răspuns:

Fiind par saten albastru inchis, daca nu vrei sa iasa mult in evidentawinking Funda:X

| PisSsy a răspuns:

Fiind parul tau saten... Un albastru inchis ar fi Ok daca nu vrei sa iasa in evidentawinking

| andreea2901 a răspuns:

Gasesti prin magazine (prin mall in general) nuantator albastru. E mult mai bun decat albastrul de metil pentru ca, cu albastru de metil sau cu alte spary-uri risti sa iti murdaresti hainele sau sa iti strici parul. Costa in jur de 20 de lei. Daca ai parul saten ar trebui sa iti decolorezi parul mai intaihappy

| DDi a răspuns:

De ce nu iti iei vopsea albastra? Exista si e super buna, adica te tine cam 4-5 spalari si nici nu iti murdaresti hainele cu ea. Si nu iti strica deloc parulwinking