| CristinaMaria1D a întrebat:

Hei! M-am hotarat sa imi vopsesc varfurile albastre cu albastru de metin. Problema e ca eu am parul brunet inchis si majoritatea persoanelor mi-au spus ca trebuie sa ma decolorez daca vreau sa se vada culoarea. Nu exista alta modalitate de a-mi deschide culoarea parului, sau sa cumpar de undeva vopsea albastra mai puternica? Raspunsul cel mai explicit primeste funda :*!

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

De ce va chinuiti voi parul cand sunteti tinere si apoi dupa 40 de ani aveti probleme si nu stiti ce sa-i faceti ca s-a rarit, ars s.a.m.d offf!

| deadwillow a răspuns:

Cea mai mare prostie ar fi sa iti dai cu albastru de metil in cap.
Iti distruge parul. Mai bine te decolorezi decat sa iti dai cu porcaria aia in cap.
Si eu am vrut sa imi fac suvite si adevarul e ca strica parul.
Incearca cu nuantator, poate iti prinde culoarea, daca nu...decoloreaza-te si fa-ti placerea sa te vezi cu albastru la varfuri...

| CristinaMaria1D explică:

Metil* laughing