| ALY_2447 a întrebat:

Intrebare intrebatoare:
fetelor ajutati-ma si pe mine va rog de ce de fiecare data cand imi intind parul cu placa imi vin dureri puternice de cap?
voua vi se intampla la fel? ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi indrept parul foarte des si stiu despre ce vorbesti. pai uneori petrec atat de mult timp indreptandu-l, incat ma epuizeaza si ma ia durerea de cap... dar se poate ca tu sa tragi prea tare de el. adica se poate sa iei suvite prea subtiri si sa tragi prea tare de par. cred ca ar trebui sa fii mai gentila cand iti indrepti parul happy

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai poate tragi prea tare de el...lucreaza mai usor...

| anss23 a răspuns:

Atunci nu ti-l mai intinde.Nu face deloc bine la par. E ca si cum l-ai arde de fiecare data. Cel mai frumos sta natural.

| BabyPink a răspuns:

Cred ca @iscream4icecream are dreptate...

| Loomea straina' a răspuns:

Pai nu mi s-a intamplat. dar nu cerd ca din cauza aia multa lume foloseste acel lucru. poate e problema ceva cu tine.Si nu l-asi mai folosi pana cand nu aflu de ce.
Te rog trimite-mi un mesaj sau scrie mai sus daca te-a ajutat sfatul meu.

| sweety_2724 a răspuns:

Si pe mine ma doare capul cand ma indrept si culmea e ca nu trag de par. Poate ca iti ia prea mult timp pana il indrepti si ...nu stiu, poate te streseaza ca mai ai prea mult. cel putin la mine asa e, ma streseaza cateodata cand nu sta si cred ca din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Renunță la placă și mergi cât mai repede la medicul de familie pentru investigații.
Durerea asta de cap nu este bună, indică o disfuncție undeva și trebuie găsită cauza și tratată.
Un tomograf cranian!
Pa, pa.