| xxxdelyaxxx a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI:
1.Cum v-ar placea sa fie imbracata prietena voastra?
2.Cum i-ati vedea parul prietenei voastre(creata, drept, scurt, lung...)

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu conteza foarte mult parul si mai ales imbracamintea, este doar un simplu ambalaj care n-are nici o treaba cu personalitatea/caracteru ei! Cred ca silul vestimentar clasic si parul drept sunt destul de okhappy

| Pedrorock a răspuns:

Pai mi-ar placea sa fie imbracata in blugi o bluza (cu decolteu)si cu o geaca care sa-i urmeze liniile corpului
parul ei sa fie lung si ondulat

| vikcelmare a răspuns:

Deci sa fie imbracata intr-o fusta) nu lunga tare big grin parul mie personal imi place drept)winking