| YahOOzOOp a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce fel de fete va plac? Cu parul scurt, lung sau mediu? Pentru ce coafura ati vrea sa opteze prietena voastra?

4 răspunsuri:
| Josh a răspuns:

Eu prefer parul luuung :X Coafura... nu conteaza daca e lung oricum arata binewinking Sper ca te-am ajutat big grin

| vladdd16 a răspuns:

Cu parul lung si coafura modesta

| Draku5306 a răspuns:

Imi plac fetele cu parul scurt ca nu ma incurca la supt rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorNu scuze imi plac fetele cu par lung e mai elegant iar coafura sa fie cat mai modesta.

| DenisChris a răspuns:

Eu prefer fetele cu parul lung si cu bretonul lung, in partea stanga si sa cada peste ochiul stang:X