| Dnnx a întrebat:

Intrebare pentru baieti

va plac fetele cu parul drept sau cretbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Doamne dale cap 8-| daca nu a mai fost pusa intrebarea asta de 5000 de ori dapaai http://www.tpu.ro/......rul-drept/ poftim, acelasi rahatel pe care l-ai scris si tu deci e exact acelasi:)) 8-|.

| BRoxana a răspuns:

Baby, da de ce puii mei trebuie sa se puna aceeasi intrebare de 10 000 de ori ca nu pricep?raised eyebrows

| cornel a răspuns:

Drepthappy

cret:-&

| aangelia a răspuns:

Si ma rog de ce e naspaa cret? laughing
si mie imi place dreptul, il am drept, dar la varfuri e ondulathee hee
nu cred ca daca gasesti o fata f frumoasa cu parul cret nu o sa iti placa laughing

| Doddel a răspuns:

Creet

| Sua a răspuns:

Cret

| Dnnx explică:

Nirvanna acest site este facut pentru a pune intrebari si am vrut sa pun o intrebare asa ca te rog lasa-ma in pace