| MaryLaury a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Va plac cu fetele cu parul cret sau drept?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu conteaza cum are parul pentru mine.

| T0T a răspuns:

Undeva între.

| OldSoul a răspuns:

Cat timp o prinde aceea coafura, nu conteaza, cel putin nu pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul deteriorat, vopsit si uscat.
Cam asta e peste tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

+carare pe mijloc.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing generalizezi.
Parul meu e cat se poate de natural, sănătos si hidratat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu cred că nu ai înțeles
" Cam asta e peste tot"
"Cam asta".
Tare m-ai plictisit cu descrierea aia atât de clișeică pe care nici contextul nu ți-a cerut-o, și nici eu.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

As spune ca imi pare rău ca te-am plictisit, dar as minți. Prin urmare nu prea imi pasa daca mi-ai cerut asta sau nu, deoarece era ca un fapt divers, deci nu era nevoie sa imi raspunzi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

" aș spune că bla bla, dar aș minți"-Asta explică foarte clar primele mele 3 rânduri.

Apoi, nu-ți pasă dacă era nevoie de comentariul tău lipsit de sens ( că nu se simțea nevoia unui fapt divers ), dar totuși ai răspuns.

Nu am nimic împotriva comentariilor sau obiecțiilor, din contră, dar al tău era total paralel cu ce am spus eu.

A propos, să citești ce înseamnă "generalizare".