| Loredana_4793 a întrebat:

Intrebare pentru baietihee hee

Va plac mai mult fetele cu parul cretbatting eyelashes sau cele cu parul drepthappy?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Fetele cu parul drept. Fetele cu par cret trebuie sa dea dovada de fantezie pentru a ma suprinde. Parul in general ma astept sa fie ingrijit si plin de volum. Sa arate frumusete si viata. Si un par frumos nu are valoare fara un chip cu ochi misteriosi si provocatori alaturi de buze senzuale care se cer sarutate.

17 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Cret

| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu de ce dar fetele cu parul cret nu imi plac si nu mi-au placut niciodata. Prefer fetele cu parul drept sau cu parul mai scurt, decat cele crete.

| hippiemuslim a răspuns:

Imi plac fetele cu sani.
Parerile sunt impartite, ca esti creata sau ai parul drept, ce conteaza? Sunt lucruri prea marunte. Un barbat vrea o femeie care sa o placa, iar asta se verifica doar experimental.

| hippiemuslim a răspuns:

Sunt tipi carora le plac fetele fara par, sau foarte scurt. Alea unde se incadreaza?

| Sweet00gum a răspuns:

Ma intereseaza raspunsurile, sunt si eu creata laughing

| Loredana_4793 explică:

Si eu sunt creatabatting eyelashes si am niste ochi caprui foarte misteriosiwinkinghee hee

| Loredana_4793 explică:

Draga Nirvanna, eu am 18 ani, sunt clasa a 12 si am terminat in fiecare an pe primul loc.sunt prima in clasa asa ca nu iti permit sa vb asatongue.nu ai dreptul sa ma faci pitzi fara sa ma cunosti sau sa iti fi facut ceva, a fost o intrebare nevinovata asa ca te rog vb frumos, respecta-ma, mai ales ca nu ma cunosti!

| Loredana_4793 explică:

Auzi draga, Nirvanna, eu tie ti-am vb frumos.Nu sunt "disperata"asa cum sp tu. A fost o intrebare, un fel de statistica, si eu imi indrept parul, asa ca nu judec pe nimeni, am vrut doar o parere atat, iar chestia cu ochii a fost o gluma, dar daca tu nu stii de gluma eu nu am ce sa iti fac.
La 14 ani care ii ai tu, asa gandesti, asta e.
Nu ma dau mare, dar nici nu iti permit sa ma faci pitzi daca nu ma cunosti.Eu ti-am dat cateva detalii ca sa stii ca ai gresit atunci candt ai sp asta. Te rog respectai pe cei din jur ca sa fii respectata.Atata timp cat un om nu te jigneste nu ai niciun drept sa jignesti fara motive.Alegeti cuvintele, si nu mai vorbi asa fara sa cunosti o persoanawinking, si apropo mai usor cu injuriile in limba engleza.

| Johnnytheb3st a răspuns:

Sincer nu am o preferinta intre o creata sau parul drep... acu sunt impreuna cu o fata creata si imi place si asa dar mi-as dori sa o vad si cu parul intins:X
Deci creatzo nu-ti fa griji oricum esti placuta, sper ca tea lamurit raspunsu meu.Bafta

| pauladrian a răspuns:

Cu parul drept, Florin, n-am vazut pana acum fete cu par cret pline de feminitate.

| Vlad132 a răspuns:

Cele cu parul cret:X tu ai parul cret da-mi id-ul taubig grin

| bebitzu a răspuns:

Cret, dar nu foarte mult. [imi aduc aminte cum ii ziceam prietenei mele -"creata mea", si ea imi zicea -nu sunt creata, sunt ondulata, la care eu - bine, dar cum vrei sa iti zic, ondulata mea? tongue " Am inceput sa bat campii?! Asa deci revin, fetele cu parul cret tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai vere acum recunoasteti ca la toti barbatii le plac femeile cu parul cret nu mai dati pe ocolisuri cu pareri impartite si neimpartite

| Fℓoяιи a răspuns:

Eu de obicei prefer fetele cu parul cret pentru ca sunt mai gingase si exprima mai multa feminitate dar parerile sunt impartite

| sparcky a răspuns:

Drept :-s fetele care au parul mai drept ca al meu pot sa zic ca imi plac smug