| JustMe11 a întrebat:

Intrebare pentru cele din Timisoara : ati facut curs de machiaj - makeup artist. Daca da - unde si cat v-a costat?

3 răspunsuri:
| JustEdy a răspuns:

Nu s-a facut eu sunt din timisoara. Stiu de la sora mea tongue Funda?

| cncfpa a răspuns:

Pentru cursuri de machior, sau altele de style poti vizita http://www.cncfpa.ro - gasesti cursuri din peste 50 de orase in peste 100 de meserii, de la peste 60 de furnizori de formare profesionala. Poti compara preturile, conditiile etc, poti descarca suporturi de curs sau teme de pregatire.

| Alina31 a răspuns:

Trusa machiaj profesional 180 CULORI 145 RON doar la mine backbeat2000_2000@yahoo.com