| Miyha a întrebat:

Intrebare pentru fete!

Am parul lung, pana la fund, si are foarte mult volum mai ales dupa ce il spal. Nu il usuc cu feonul, il spal seara si il las asa pana dimineata, si se usuca singur, dar e foarte bufant.
Folosesc un sampon de la farmacie cu urzica si aloe vera. Singurul sampon care nu imi cauzeaza matreata. Ce balsam as putea folosii sa nu mai am atata volum si sa-mi stea si drept?

FUNDA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tzukushi a răspuns:

Citeste despre masca mea profesioala care mi-a adus parul la viata

http://mariabeautytips.wordpress.com/......sk-review/

| DyahAlexandra a răspuns:

Incearca unul dintre balsamurile adorabil de mari (1kg) de la kallos. sunt foarte bune, iar gama de sortimente e foarte larga. anunta-ma daca incerci, si spune-mi rezultatul:)
ma poti gasi si aici: www.diaalexandra.wordpress.com

| alina84 a răspuns:

Poti folosi si un spray de par. Iti recomand Sprayul Bio de par Leave-in Less is More (http://www.shoporganic.ro/......ss11.html) care se pulverizeaza pe par dupa spalare si uscare si nu iti dauneaza in niciun fel, din contra il hidrateaza, ii confera stralucire si il imblanzeste, fiind compus dar din ingrediente naturale.