| Dedusca a întrebat:

Intrebare pentru fete! As dori sa stiu niste croitorese in Timisoara si siteurile unde le pot gasi sau adresele lor de mail. Vreau o rochie la comanda pentru banchet.
M-am gandit sa caut si prin magazine, insa problema este ca am gasit o poza cu o rochita de care m-am indragostit si niciunde nu am gasit una asemanatoare.

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Si eu sunt din Tm si vreau sa-mi fac o rochie pentru banchet la croitoreasa.:)) E o alegere foarte buna, pentru ca e greu sa-ti gasesti o rochie potrivita...
http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp
Sau poti incerca la Modex, sper ca te-am ajutat;)