| MihaiEminescu666 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ce părere aveți despre sutienele Nu Bra? Sunt bune de ceva?

5 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Am incercat, pentru o rochie fara umeri, pentru o nunta. Am incercat pentru o nunta dar nu prea a mers, in jumatate de ora s-a dezlipit. Pana la urma n-am purtat niciun sutien. Sunt mai bune benzile care se lipesc sa sustina sanii la miscare

| nooneishereboo a răspuns:

Da, aproape mereu le port.
Dar nu toate sunt bune acum, depinde de material și model

| anonima0417 a răspuns:

Depinde de material! Daca iei unu la 10 lei normal ca nu o sa fie bun! Iti poti lua un sutien si sa cumperi niste bretele transparente

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nea Eminescule de la poezii ai trecut la sutiene? laughing Păi esti serios sau ce.

| MihaiEminescu666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sutienele mă inspiră, fiule. O să înțelegi la vremea ta.