| HinnaBunneh a întrebat:

Intrebare doar pentru fete tongue ce parere aveti despre fotbal?

26 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Fotbalul. obsesia baietilor happy rivalul nostru numarul unuhee hee.

| fluturas a răspuns:

Si mie imi place love struck love struck si sa ma uit la meciuri :p, dar mai mult imi lace sa jocwinking

| Ramonaaaa a răspuns:

E marpha sa vezi un baiat cum se chinuie sa joace ca Banel Nicolita doar ca sa te uiti tu la el, intr'o fusta mini, si sa fii "super-impresionata".love struck
Fotbal=marphalove struck

| madalicious a răspuns:

Sincer? Nu-mi place! Nu mi-a placut niciodata! laughing)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie îmi placea mai demult... şi tineam cu Steaua... în momentul în care au ieşit din UEFA de au pierdut cu Middlesbrough m-am lăsat de fotbal laughing. Aveam niste nervi.Acum dacă stau să mă gândesc nu înţeleg ce mi-a placut la el. Dar asta era acum vreo 4 ani

| Ana a răspuns:

Nu-mi place deloc, e prea plictisitor, sa te uiti dupa mingea aia... no talking

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca fetelor nu le place fotbalul.
E ca si cum ne-ai intreba pe noi baietii ''Ce parere aveti despre Twilight?''

| Annitu a răspuns:

îmi place.forta STEAUA...drooling tu cu cine ţii?batting eyelashes

| Eu4EverX a răspuns:

Sunt fata, si crede-ma ca ador fotbalul:X...este una dintre pasiunile mele, cand eram mica ma uitam cu tata la meciuri dar nu intelegeam nimic, de multe ori adormeam langa el in timp ce ma uitam.si cred ca de atunci imi place asa mult, urmaresc fiecare meci ale echipei favorite dar si a altor echipe.

| Butsilee a răspuns:

Ramane un sport care necesita forma fizica thinking un joc cu mingia(si injuraturi) care ramane doar pentru baieti happy

| Maia a răspuns:

Personal nu-mi place :d!

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Il ador... oare sunt singura:-s...nu conteazalaughing

| Kate21 a răspuns:

Pai... nu prea vad meciurile dar imi place

| :X:X a răspuns:

Mie imi place...

| Mădălina_2296 a răspuns:

Ehh...eu una ador fotbalulblushing
Urmaresc fiecare meci, sunt stelista de cand mama m-a facut.
La scoala si pe afara sunt singura fata care joaca fotbal, profu de sport mi-a zis ca daca nu eram fata ma lua in echipa.pacatstraight face
Eh.in fine, fotbalul, volei si handball raman preferatele mele

| Inna_8819 a răspuns:

Pff ce sa zicstraight face
Poii nu sunt eu cu fotbalu. dar nha.nu prea inteleg eu mare lucrulaughing

| PunkyA a răspuns:

E super!:X

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Da, ultima data cand am verificat eram fata laughing Mie imi place fotbal-ul :X O iau si eu ca alte fete de pe aici. Forta * laughing

| Panda15 a răspuns:

Mie sincer imi place eu joc fotbal chiar daca sunt fata

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Mie imi place eu ma uit la fotbal cu toate cas fata da mna

| KaKa_2508 a răspuns:

Nu e frumos sa faci discriminarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede cat de mult le intereseaza pe fete intrebarea ta... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place fotbalul chiar daca sunt fata, daca as avea o ocazie sa joc as face'otongue

| alinutza90 a răspuns:

Nu-mi place de nici-o culoare...ugly! Nu stiu ce le-o fi placut baietilor! E un sport urat (cu injuraturi, batai, chestii de-astea)

| rosalinda1999 a răspuns:

Pai ii destul de amuzant sa joci tongue

depinde daca iti place :*

| nemira a răspuns:

Deci draga mea sa stii ca fotbalul e foarte frumos si mai, kaka, adevaratul kaka joaca acum la real madrid nu la ac milan