| Alexz Razz a întrebat:

Intrebare pentru fete :D

Ce parere aveti despre baieti care poarta jeansi stramti? dar nu foarte stramti asa mediu.

cam ca astia: https://www.monkeegenes.co.uk/......-prple.jpg

Răspuns Câştigător
| adellinas a răspuns:

Sunt chiar draguti si la moda. nu te lua dupa comentarii de genul sunt pentru gay ca nu este adevarat. este un jeans modern si vine chiar f bine

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca acest model de jeansi se potriveste cu restul stilului baiatului, si ii stau bine in ei, atunci imi plac. thumbs up

| Aiicha a răspuns:

Sunt chiar sexy pentru un baiat, cred ca pe negru sunt mult mai frumosiwinking

| Messyhair a răspuns:

Nu prea imi plac.

Acestia in schimb imi plac.http://farm3.static.flickr.com/2266/2228130456_438a35083f.jpg
Nu sunt chiar asa stramti.

Cei din poza, nu stiu,. nu prea par atat de masculini, cu toate ca sunt in trend.

| T30D0RA a răspuns:

Daca baiatul e dotat rau, imi place cum ii sta cu jeansii stramti!:X
Baiatul din poza e un maimutoi, la ala nu m-as uita deloc.phbbbbt

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi place f tare genul asta de jeans, insa e bine de stiut ca nu avatajaza toti baietii.

| Corinne a răspuns:

Arata bine din punctul meu de vedere, in viziunea mea sunt fashionhee hee

pa pa

| Anduciu a răspuns:

Atata timp cat pe baiat il avantajeaza, n-am nimic impotriva lor.happy
Sunt chiar dragutei.^^

| Liviu a răspuns:

E naspa parerea mea
Sa ti se scoale fro mama de erectie in aia stramti laughing
E clar ca nu o sa fie bine nu?
Adica vezi fro una pe strada intri in vorba cu ea si se scoala Membruhee heecare pana atunci dormea'
Ce faci?
In primul rand se observa de la o posta rolling on the floor)
Iar in al 2 rand e cam durerors find stramtilaughing

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai mie imi plac ff muult.

consider ca acesti baieti au buun stil :X

| Roxii a răspuns:

Mie imi plac...happy

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Mie mi se par super cool:X

| danaalexa a răspuns:

Gay.Urati.Naspa imi place de i love my lolipop mai ales daca are 13 ani ca dupa raspuns nare mai mult, normal ca sunt sexy sa vezi cu niste ismene dacele colorate cum o sa atragi toti baietiismugi urasc de emoisti, corect oricine are stilu lui da asta e stilu tututrorlaughing

| Ghindă a răspuns:

Foarteee draguti, si la moda. Tie ti-ar sta chiar foarte binelove struckhappy

| Alina. a răspuns:

Gay. Asta este parerea mea. Unde ii masculinitatea? In pantaloni de fete? Si daca e si mai dotat iese in evidenta, foarte urat...

| JustMusic a răspuns:

Nici una e stilul lor nimeni nu ii poate schimba daca lor le place asa e treaba lor

dar sincera sa fiu nu prea imi plac

| Puffulets ♥ a răspuns:

Mi se pare ceva foarte normal si la modahappy
Mie chiar imi plac. Acuma nah, gusturile nu se discuta :d

| gabylovee13 a răspuns:

Eu as crede ca sunt emo sau gaylaughing

| Aiwendil a răspuns:

Asa si asa.Depinde si de corp si de stil.Plus ca aia din imagine sunt urati.

| DraIneR a răspuns:

Mie una imi plac big grin Da' nu vin bine pe oricinewinking Oricum depinde de baiat nu de ce poarta pana la urmawinking Daca as vedea un manelist cu jeansi de astia nici nua s intoarce capul straight face Crede-ma. Si suntg mai de acord cu Fashionistawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ador ...arata f f bine! :XX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok. daca asa le place lor. mie chiar imi plac genul ala de jeansi, si sunt la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si mai stramti?laughing

| BotHicUtz a răspuns:

Se poarta.este la moda.si in plus nu cred ca vin bine pe toti baietii! Mai ales pe cer cracanatihee hee

| Mikata a răspuns:

Mie imi plac jeansii stramti la baieti.Arata bine big grin Poarta-i cu incredere.tongue