| natsu15082000 a întrebat:

Salut.
Am o intrebare pentru fete, ce parere aveti de baieti de se uita la animeuri?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Prietenul meu e putin obsedat de animeuri, dar n-am treaba cu asta.
Nu e ceva anormal, putin copilaresc, dar, nu anormal big grin

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se uita și fetele. Părere bună.

| zurick a răspuns:

M-aș uita cu el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere bună. Ce are? big grin

| Anonima163333 a răspuns:

Nu prea conteaza pentru mine la ce se uita.winking

| Lecorbusier a răspuns:

Ba depinde de varsta si cat de obsedat esti.nimanui nu-i place cineva care vorbeste incontinu despre un singur lucru.si de obicei daca s animeuri din astea mai cool asa nu de pi zde gen jojo naruto nu mai stiu ce esti bines