| Just_3218 a întrebat:

Intrebare pentru fetehee heebig grin.Sunt bruneta, iar de curand mi-am facut suvite blonde.Problema e ca au iesit mai multe nuante de blondstraight face si m-a patat in cateva locuri la radacinacrying. A fost prima data cand am "avut de a face" cu vopseaua de parhee hee si nu stiu de ce a iesit asa. Aa, inca ceva, nu le-am facut acasa.Acum arata cam rau, suvitele sunt arse. m-am tuns dar cam degeabasad, parca sunt electrocutateangry. Ce pot face? Sa ma vopsesc?straight face. Mersi:*. Fundalove struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| St3fa a răspuns:

Pai nu nu trebuie sa te vopsesty! Te duci la un coafor si spui saty decoloreze suvitele! Nu e greu am mai patit!