| ooFuChsiAoo a întrebat:

Intrebare pentru fetele cu parul ondulat/cret:Ce balsam de par sau placenta folositi si la ce pret? Am nevoie urgenta de asa ceva pentru ca am parul aspru si as vrea ceva care sa il faca mai moale. Fundita!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. pai eu folosesc masca cu placenta de la kallos ( e maxim 20 lei mai mult sigur nu e si e cutie mare). si de la balea profesional balsam pentru bucle( gasesti asa ceva in magazinele dm( asa se numeste magazinul). in bucuresti este un magazin in auchan in militari... poti cauta pe internet. te sfatuiesc sa te uiti in magazinele dm.deoarece produsele sunt majoritatea din germania si sunt la un pret ff bun!