| mdia13 a întrebat:

Intrebare pentru timisoreni:In septembrie voi fi domnisoara de onoare la o nunta. Si imi trebuie o rochie rosie scurta nu foarte sofisticata. Dar nu am gasit pe unde am fost, adica pe Brancoveanu, in Sinaia, in Maria si in Centru.
Imi spuneti si mie unde pot gasi cam ce vreau eu? fundita

Răspuns Câştigător
| Loveisin a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0

asta din centru am cumparat-o ]

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:22, s:125&biw=1280&bih=722

asta am cumparat-o din brancoveanu]

funda?

3 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Du-te in Kappa. s`ar putea sa gasesti pe acolo.
Eu mi-am luat la o nunta din Terra dar s`a desfintat si magazinele s`au mutat in Galeria 1 si in Mall. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ân cur