| AliceAnnnnna a întrebat:

Iubitul meu a distribuit-o pe fuf4 asta la story-ul de pe Instagram: https://www.instagram.com/reel/CUvXedkIymR/?utm_medium=c opy_link
Eu nu pot face așa ceva, nu pot avea sâni, nu pot avea talie. Eu am încercat ieri sa fac un TikTok ceva de genul și când mulam tricoul pe mine aveam corpul drept drept și nu aveam nici o denivelare de bust sau talie. Voiam sa îl postez subtil la story dar nu îmi permite corpul.
Știți cumva hack uri sau cum as putea sa dau ca in acel videoclip sa para ca am sani și talie? Fără sa port sutien sau ceva pentru talie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff cate insecuritati ai, pari o persoana puerila.

| outsidethebox a răspuns:

Poza de profil este a ta? Daca da, cate persoane de aici vor considera ca nu ai sani? Nu mi-o lua in nume de rau, dar ce ar insemna pentru tine sa ai sani?
Nu trebuie sa te consideri in competitie cu toata lumea pentru ca nu vei ajunge nicăieri!
Iar prietenul tau ar trebui - si poate asta si face - sa te aprecieze/ iubeasca pentru cine esti!