| Portocalaaa56789 a întrebat:

In 2 sapt. am banchetul de sfarsit de clasa a8a si nu am nicio idee ce rochie sa imi iau. Vreau ceva idei...mai interesante, deosebite..adica m-am plictisit de aceleasi modele de rochii peste tot [ cum sunt acelea lungi in spate, scurte in fata sau acelea cu o banderola in zona sanilor si vaporoase in jos]. Daca aveti vreo idee interesanta dati'mi linkul cu poza, dar vreau sa vad o rochita [sau mai multe] care v'ar placea mult, nu luate la nimereala. Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Portocalaaa56789 explică (pentru Anduţaa):

Sunt supeer rochitelelove struck E calumea site'u ...habar n'aveam de el:d :*

| Portocalaaa56789 explică (pentru Portocalaaa56789):

Ah..acu' vad ca imi apare la raspunsul meu,, Portocalaaa56789 explica: " ...pentru Anduţaa era raspunsul :p

| Anduţaa a răspuns (pentru Portocalaaa56789):

Aa laughing e ok stai liniştită big hug :* mă bucur că ţi-au plăcut!

| Portocalaaa56789 explică (pentru Anduţaa):

Mda, sunt noua pe aici laughing dar ma descurc eu big grin ...si eu ma bucur ca mi-au placut!laughing deja mi-am ales o rochie de pe site-u ala smug

| Anduţaa a răspuns (pentru Portocalaaa56789):

big hug stai liniştită. o să te descurci din ce in ce mai bine, cu timpul :*. smug uu! sper să o şi găseşti la vreun magazin :-s

| Portocalaaa56789 explică (pentru Anduţaa):

Paaai am dat comanda de ea big grin deci...Aleluiaa! am scapat de stresul cu rochia big grin mersi mult :*

| Anduţaa a răspuns (pentru Portocalaaa56789):

Pentru puţin! te pup! :*

10 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic sa nu alegi rochia in functie de cele care sunt pe internet,asta pentru ca preturile difera si este posibil ca in magazinul in care mergi[sau in magazine] sa nu gasesti rochia respectiva,model asemanator etc. Daca doresti intr-adevar sa ai o anumita rochie,pe care o vezi pe internet,o poti cumpara online insa,fi atenta si la pret, sa nu ai parte de vreo surpriza:). Uite aici o poza, sunt mai multe rochii care mie imi plac, insa as alege-o pe cea alba cu dunghi rosii si cu funda rosie la mijloc;).De asemenea, si cea verde este draguta[dupa parerea mea].

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante pentru banchet gasesti aici http://www.marissa.ro/catalog/rochii-de-seara-378224