| OglindaOarba a întrebat:

Hei fetelor, am o mica nelamurire legata de banchetul de a 12a big grin
La acest banchet, de obicei se poarta rochii lungi?
Cam asta imi doresc eu sa port, o rochie pana in pamant, crapata pe o parte si toate colegele mele s-au cam mirat ca vreau sa port rochie lunga, ele spunand ca nu e banchet oa semenea rochie si ca ele vor sa poarte ceva foarte scurt.

Voi ce parere aveti? Eu cred ca e mai eleganta o rochie lunga la sfarsitul clasei a12a decat una foarte scurta...

Astept pareri,
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Rochiile lungi sunt superbe, denota mai multa eleganta. uite ce as purta eu:

http://www.asos.com/......oduct.aspx

nu te lasa influentata de celelalte, poarta ce iti doresti, ce te face sa te simti bine.probabil ele vor sa atraga atentia cu orice pret... exista conceptia asta ca frumos si atractiv inseamna cat mai putin material, unele tind chiar spre vulgaritate.
rochia lunga emana clasa, bun gust, eleganta, feminitate. poarta-o!
distractie placuta!:*

| OglindaOarba explică (pentru Kasia):

Multumessc si rochia aceea este absolut superba, ai gusturi foarte bune! :*

| Kasia a răspuns (pentru OglindaOarba):

Mersi.:*

9 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Normal se poarta rochite, dar am vazut si fete care merg in rochie. Tu imbraca-te in ce te simti binewinking

| OglindaOarba explică:

Auzi, daca nu stii sa citesti mai bine nu te mai trezi sa dai tu cu comentariile tale de 2 bani. Citeste de 2 ori inainte de a te face de cacao pe aici.

| OglindaOarba explică:

Hai cocalarule, zboara in colivia ta ca deja m-ai plictisit.

| Kasia a răspuns:

Vai de capu' tau!

| SuRpRiZzA a răspuns:

Parerea Ta este foarte buna.
Da, eu cred ca ar trebui sa porti rochie lunga.
Distreaza'te! tongue

| OglindaOarba explică (pentru SuRpRiZzA):

Ma bucur ca majoritatea dintre voi ganditi la fel!
Multumesc! :*