| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un banchet de sfarsit de clasa a 12 a, ce ati alege? O rochie lunga? sau una scurta? Daca aveti si ceva poze/modele, merccii!:*:*:*

7 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Daca esti inalta cred ca ar da bine o rochie lunga. Parerea meathinking

| Ramooon a răspuns:

Pai eu una as opta pentru o rochie scurta, vei dansa banuiesc eu deci iti va fi foarte cald, intr-o rochie lunga te deplasezi cu greu http://www.starshiners.ro/produse/1139/rochii.html nu stiu ce gusturi ai insa aici mai mult ca sigur vei gasi macar un model sa iti placa. Bafta si have fun

| doroteea a răspuns:

Http://light.sunphoto.ro/photos/normal/10429281_LEODKVLTN.jpg

http://www.google.ro/......tp?/imgres

adica eu as opta pentru ceva albastru mai inchis sau alb... o rochie fara bretele cu un cordon de preferinta sau ceva albastru cu bretele dar nu mai lunga de genunchi.

| ancan a răspuns:

Eu mi-am cumparat o rochie stil Marilyn Monroe, tot alba, insa inflorata si fara pliuri si dintr-un material vaporos. E foarte frumoasa, finuta si cel mai important, DECENTA. Nu uita faptul ca ii veti avea la banchet si pe profesori si e pacat ca acestia sa isi schimbe parerea despre tine, vazandu'te "despuiata" la banchet.
Distractie placutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer scuze pentru categorie, am vrut s-o pun la Conversatii si din greseaala am apasat la Dragoste`n`sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde de inALTIMEA TA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici foarte scurta, dar clar ca NU lunga! happy