| Byanka12 a întrebat:

La catalogul AVON la unele produse apare un semn al exclamarii.Ce inseamna?

6 răspunsuri:
| Erzaa a răspuns:

Inseamna ca este in limita stocului disponibil.

| daniellle a răspuns:

Probabil ori sunt în limita stocului disponibil ori, cum spunea XseXpres, apar pentru ultima dată în catalog.

| Miire a răspuns:

Inseamna ca este in limita stocului disponibil.winking puppy dog eyes.

| Marrriaaa a răspuns:

Inseamna ca sunt in limita stocului disponibil, iar daca ti le comanzi s-ar putea sa nu-ti vina. happy

| Byanka12 explică:

Va dau funda dupa ce primesc comanda sa vad care afirmatie se confirma....ms va pup...

| DeDe2001 a răspuns:

Inseamna ca sunt cele mai populare prosude si sunt si cat de cat ieftine