| BRoxana a întrebat:

La cate spalari se duce albastrul de metil de pe par?

7 răspunsuri:
| AndyNyappy5 a răspuns:

La mine ACUM a ramas suvita blonda, am folosit albastru de metil din ziua de thinking 2 iulie, foarte exact. nu stiu de ce a stat atat, dar devenise enervant, pentru ca dupa 5 spalari a devenit verde. si verdele ala m-a tinut pana acum cateva zile, maxim o saptamana. dar eu fiind creata ma spal odata, de 2 ori maxim pe saptamana pe cap...depinde. incearca pe o suvita mai ascunsa ca sa vezi cum e. eu am folosit total nediluat.

| ancan a răspuns:

4-5 spalari happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

3-4 spalari

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Kam de la a 5'a spalare:p
si se deschide la kuloare incet incet. cand se dekoloreaza mai mult, se face argintiulove struck
si eu folosesclove struck
funditabatting eyelashes?

| Etiquette a răspuns:

Depinde cat de concentrat este.
De exemplu daca l-ai diluat in apa se duce cam la 2-3. dar de tot sa nu se mai vada cam la 4-5.[depinde de cantitatea pe care ai diluat-o in apa].
Daca nu l-ai diluat deloc nu stiu sa iti spun sigur...

| FaiThLeSS a răspuns:

Depinde de textura parului... Poate sa se mentina culoarea si o saptamana si doua si o luna acum depinde doar de texura parului happy
Pe mine m-a tinut vreo 3 saptamani happy

| lauriciii a răspuns:

La 2-3 spalari... poate dura si mai mult daca iti decolorezi mai intai parul...