| rapidistarapid a întrebat:

La ce ajuta ceaiul verde? Cum pot sa mi-l prepar am auzit ca poti si sa slabesti de la el? Pup

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Mama a avut probleme cu ceaiurile alea si s-a dus la spital. Deci, mare grija!

| lavynika a răspuns:

Ceaiul verde este folosit in tratamentale de slabire, intarzie imbatranirea prematura a tenului, reduce tartrul si stopeaza cariile, impotriva oboselii si impotriva retinerii apei din organism.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Si eu am auzit ca ajuta la slabit, dar ai grija ca poate provoca si probleme la inima

| dyDix a răspuns:

Depinde cati ani aibig grin. Daca ai peste 18 poti daca nu. te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca pana atunci tu te mai dezvolti big grin si te mai schimbitongue. parerea mea.depinde de varsta tabig grin