| ralukita a întrebat:

La ce este bun uleiul de Ricin si daca il folositi cum procedati? Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| chrissi a răspuns:

Se foloseste cu succes impotriva caderii parului. Se frictioneaza scalpul si se lasa sa actioneze 30 min, apoi se clateste. Dar nu stiu exact de cate ori pe saptamana trebuie sa se foloseasca.

3 răspunsuri:
| Gabriela2011 a răspuns:

Eu am folosit ulei de ricin si este foarte bun! Dar am folosit pentru par mediu ( asa il am ) 2 linguri de ulei de ricin , 2 galbenusuri de oua si putina zeama de lamaie prima oara o sa iti km kda parul dar nu te ingrijora pentru ca cade cel ars o sa fie in kntitate km mare eu m-am sepriat cand am vz cat imi cade dar dupa 1 luna mi-a crescut paru si s-a indesit . Eu am tinut 2 ore masca pe tot parul ! Si nu costa mult in jur de 3 lei la Plafar sticluta mica

| MeGustaaa a răspuns:

Impotriva caderii parului se aplica pe varfuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti folosi si pentru cresterea sprancenelor si genelor.Seara inainte de culcare poti aplica uleiul cu ajutorul unui betisor de urechi pe sprancene si pe gene si in 4-5 saptamani vei observa rezultatele.