| iuliatntbumbum3107 a întrebat:

fetelor, voi cum folositi uleiul de ricin pe par, ma refer la aplicare, la timp etc happy va multumesc

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu imi dau doar la radacini si masez usor, il folosesc 1 data pe saptamana.E un remediu natural si de aceea ii trebuie mai multe ore ca sa-si faca efectul sau si mai bine o noapte intreaga.Incalzeste-l inainte de folosire, eu il pun 1-2 min la microunde.

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Trebuie sa aplici cateva picaturi la radacina si sa masezi. Incearca sa Il lasi in par peste noapte iar dimineata spala-ti parul. Cel mai bine este sa Il aplici de 2 ori pe saptamana.