| DenYY_2710 a întrebat:

La ce varsta e recomandat sa te pensezi pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| ii a răspuns:

Normall ar fi peste 14 ani.
Dar, totusi daca vrei sa ai sprancene frumoase te poti pensa cand vreiwinking
Eu de ex am 13 ani si ma pensez,winking
Si totusi am o colega, are par pe frunte I don't want to see, si are dita mai sprancenele mai rau ca la mosnegi si i-au zis multi sa se penseze dar ea nu vrea ca zice ca nu are voie la varsta astaoh go on

Te poti pensa cand vreiwinking Daca ai sprancene frumoase, nu te deranja sa te pensezi prea repede.winking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 15-16 ani!
Pa, pa.

| LifTwist a răspuns:

Nu exista o varsta pentru asta, poti sa te pensezi cand crezi tu ca este necesar

| thevampirediariesfever a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu acum ceva timp! M-am documentat si am aflat ca intervalul optim ar fi 12-14 ani. Daca nu iti place forma lor, te poti pensa oricand. Daca esti antitalent la acest capitol, poti merge la salon.Nu este prea indicat sa te pensezi singura daca nu stii.

| newperson4him a răspuns:

Hei nu e o regula ca trebuie sa te pensezi la o varsta, in special te pensezi inainte de 14 ani daca le ai foarte groase, mai ales daca esti su bruneta, ca se vede maspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ar fi peste 13-14 ani, dar daca crezi ca ai forma sprancenelor urata, poti sa te pensezi.winking

| kattykatty a răspuns:

Pai nu e nevoie sa ai o anumita virsta, te pensezi cind ai nevoie!