| ana_5516 a întrebat:

La ce varsta este recomandat sa te pensezi? Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Recomandat, niciodata. Dar poti sa te pensezi si acum daca doresti

7 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Daca trebuie neaparat, poti acum. O fata trebuie sa fie ingrijita happy

| Marijuana187 a răspuns:

De la 5.esti innapoiata rau!phbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 14

| CherryHugs17 a răspuns:

Pai eu zic de la 11 sau asa eu am o sora mai mica si merge cu mine la cosmetica si se penseaza... nu e un lucru rau doar ca doare un pic

| Tzucu a răspuns:

Poti sa te pensezi, daca chiar iti sunt asa mari genele...
pup :*

| Gratzi a răspuns:

CherryHugs17.Scuza-ma dar cred ca este o greseala ca sora ta sa se penseze de la 11 ani! straight face. Pensatul de la o varsta foarte frageda te face foarte matur.Ana eu iti recomand pe la 14 ani!winking